برگزاری مراسم جشن تولد کودک و بزرگسال

مراسم جشن تولد

امروزه جشن ها به خدمات مجالس سپرده می شود، جشن تولد هم یکی از مراسمی است که هر سال برگزار می شود و برای تمامی اعضای خانواده است و گاهی برگزاری آن، خانواده ها را سردرگم می کند. بسیاری از افراد برای راحتی کار و همچنین بهتر شدن مراسمشان این مراسم را به خدمات مجالس می سپارند. برگزاری جشن تولد بزرگسالان با کودکان متفاوت است تزیین جشن تولد بزرگسالان باید متناسب با سن و سال آنها و نوع مهمانان باشد به همین نسبت پذیرایی و ارائه خدمات مجالس هم در این نوع مراسم تولد متفاوت است. دربرگزاری جشن تولد، کیک تولد نقش مهمی دارد.

مراسم جشن تولد بزرگسالان

برگزاری جشن تولد برای بزرگسالان در سنین مختلف از جمله فعالیت های جذاب و دلنشین است که انجام آن نیازمند استفاده از ابتکار و خلاقیت می باشد و اغلب سعی می کنیم اینگونه جشن تولدها را در عین سادگی، زیبا و باشکوه برگزار نماییم. در این میان آشنایی با انواع تزیین تولد بزرگسال و ایده های جدید و متنوع در این راستا می تواند الگویی مناسب برای انجام این تزیینات باشد که در ادامه نمونه هایی از آن را ارائه خواهیم داد.
راهکارهای مختلفی به عنوان تزیین تولد بزرگسال وجود دارد، که انتخاب هر یک کاملا سلیقه ای است و می توان با توجه به سن، جنسیت و علایق بهترین تزیین را انتخاب نمود و انجام داد.

عکس ها و تصاویر مراسم جشن تولد بزرگسالان

خدمات برگزاری جشن تولد

برای این که جشن تولد خود را به بهترین شکل برگزار کنید، بهتر است لیستی از کارهایی که می‌خواهید در روز تولد انجام دهید تهیه کنید. این کار به شما کمک می‌کند تا با ذهن بازتری به انجام ریزه کاری ها بپردازید. البته اگر بخواهید از خدمات مجالس در این راستا نیز استفاده نمایید، لیست به شما کمک می‌کند تا دید بازتری نسبت به کارها و هزینه‌های آن داشته باشید.

برای این که جشن خوبی برای میهمانان خود فراهم نمایید، بهتر است در خوراکی های جشن خود تنوع داشته باشید تا هرکس با هر سلیقه‌ای که دارد از حضور در جشن شما لذت ببرد. مؤسسات تشریفاتی که امور مربوط به جشن‌ها را بر عهده می‌گیرند، با کترینگ‌های مختلفی در سطح شهر قرارداد دارند. این کترینگ‌ها انواع اسنک، فینگرفود، نوشیدنی، تنقلات، میوه، غذای اصلی و بسیاری دیگر از خوراکی‌ها را با دیزاین درجه یک و کیفیت بالا برای میهمانی های تولد حاضر می‌کنند.

منوهای مختلف برای برگزاری جشن تولد

بادکنک آرایی: بادکنک آرایی به معنای آرایش بادکنک ها در مراسم جشن تولد کودک به سبک و شیوه ای خاص می باشد که این آرایش از تنوع بسیاری از نظر تم و همچنین رنگ بندی برخوردار است، معروفترین بادکنک ها عبارتند از بادکنک های فویلی و فرم دار و بادکنک های هلیومی.

تم تولد: تم جشن تولد در حقیقت عبارت است از شخصیت کارتونی به همراه رنگ مورد علاقه فرزندتان می باشد. کودکان معمولا با دیدن فیلم های کارتونی و خواندن کتاب ها ‌الگویی برای خود در نظر می گیرند که به راحتی می توان این الگوی آنها را شناخت و با به نمایش گذاشتن این الگو در جشن تولد آنها به فرزندانمان ثابت کنیم که به افکارشان احترام می گذاریم .

دی جی جشن تولد:  معرفی گروه های موزیک ( دی جی خانم و آقا ) جهت برگزاری جشن تولد به همراه گلچینی از موزیک های شاد کودکانه وهمینطور سیستم های صوتی

عکاسی و فیلمبرداری تولد : فیلمبرداری و تهیه عکس از مراسم جشن تولد به منظور ثبت خاطره ای ماندگاراز شب برگزاری جشن تولد یکی دیگر از مواردی است که در برگزاری جشن تولد باید به آن اهمیت داد.

انتخاب کترینگ جشن تولد: می توانیم به راحتی با انتخاب یک کترینگ مورد اعتماد، تهیه و طبخ غذاهای جشن تولد را با آسودگی خاطر به آنها بسپاریم .

گریم کودک:‌ نقاشی روی صورت یکی دیگر از مواردی است که برای برگزاری جشن تولد در نظر گرفته می شود

استند شخصیت های کارتونی: تهیه استند از شخصیت های کارتونی مورد علاقه کودکان در سایزهای مختلف ( سایز کوچک برای قرارگرفتن در روی میز و سایز بزرگ تر به منظور قرارگرفتن در کنار میز ) از دیگر خدمات ارایه شده در هنگام برگزاری جشن تولد می باشد.

عکس ها و تصاویر مراسم جشن تولد

فینگرفود

يکی از سرويس های پذيرايی خدمات مجالس ارائه غذاهای کوچک و میان وعده های خوشمزه در طول برگزاری مراسم مخصوصا در زمان برگزاری مجالس می باشد که به فینگرفود مشهور است.